Logo Biblioteki Publicznej Gminy Stare Miasto.

Półkolonie I Turnus - relacja

Ocena 0/5

Wakacje 2025 w naszej bibliotece ruszyły pełną parą.

Ruszyły za sprawą wspaniałych roześmianych dzieciaków, które spędziły z nami tydzień pełen przygód. Był czas na kąpiele w jeziorze – w końcu u nas ich nie brakuje, był czas na seanse w kinie i szaleństwa w bibliotece. 

Jednak to zwierzaki wypełniły głównie czas naszym podopiecznym. Zaczęliśmy do stadniny koni w Trojce gdzie uczyliśmy się jak pielęgnować te majestatyczne zwierzęta i oczywiście jak ich dosiadać. Wybraliśmy się też do zoo Borysew – aby spotkać przedstawicieli fauny z całego świata od białych tygrysów po malutki jeże madagaskarskie. Jednak nasze serca podczas półkolonii skradły bezapelacyjnie alpaki. W Alpakarni Ślesin jest ich ponad 80 i każda z nich cudowna. Na dodatek były też kozy, króliki ,kury, świnki morskie. 

Było po prostu świetnie !! Dziękujemy że byliście z nami.

Chwile odpoczniemy i już niedługo rozpoczniemy kolejny turnus półkolonii. 

 

Galeria zdjęć

1 a 1 2 3 4 a 4 5 6 7 a 7 b 7 c 7 8 9 10 11 12 a 12 13 14 15 16 17 18 20 21 22 a 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 a 48 49 50
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności