Logo Biblioteki Publicznej Gminy Stare Miasto.

Zapraszamy na spotkanie z Piotrem Pręgowskim i Ewą Kuryło

Ocena 0/5

Zapraszamy na ostatnie już w tym roku spotkanie autorskie. Ostatnie ale z przytupem i podwójną  dawką humoru. Gościć będziemy bowiem duet ekranowy i życiowy – Piotra Pregowskiego i Ewę Kuryło. Znacie ich z wielu kultowych produkcji telewizyjnych i filmowych jak choćby Miś, Zmiennicy, Camera Cafe, Wałęsa. Człowiek z Nadziei i oczywiście z Rancza. Będzie więc mnóstwo tematów do przegadania z ich bogatej kariery zawodowej. Popytamy też o sekret udanego związku  w trudnym świecie showbiznesu. Zapowiada się wyjątkowo ciekawe spotkanie -  doskonałe na długi jesienny wieczór.

Widzimy się 29 listopada o godz. 17:00

Bilety do kupienia na ekobilet.pl i w naszej bibliotece.

https://ekobilet.pl/e/spotkanie-z-piotrem-pregowskim-i-ewa-kurylo-612051?evt=612051

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności