Ustawienia

Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Kwietniowe spotkanie DKK - Jak mieć w życiu frajdę

Ocena 0/5

18 kwietnia 2023r. odbyło się kolejne spotkanie klubowiczów Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibliotece w Starym Mieście. Tym razem omawialiśmy książkę „Jak mieć w życiu frajdę. Rozmowy Kasi Stoparczyk”. Autorka książki, dziennikarka znana między innymi z audycji „Dzieci wiedzą lepiej” oraz „Myślidziecka 3-5-7” przedstawia nam wiele ciekawych rozmów ze sławnymi postaciami.  Wśród rozmówców są między innymi: Franciszek Pieczka, Magda Umer, Martyna Wojciechowska czy Kamil Stoch. Każdy z nich otwiera się i wpuszcza nas do świata dawnych marzeń, wspomnień, ludzi i zdarzeń, które ich ukształtowały i sprawiły, że są takimi, jakich ich dzisiaj znamy. Z tych wywiadów dowiemy się nie tylko, jak mieć w życiu frajdę, ale też ile w rozmówcy zostało z dziecka i co każdy z nich chciałby swojemu wewnętrznemu dziecku powiedzieć.

Klubowicze byli książką zachwyceni, stwierdzili, że to wyjątkowe i osobiste opowieści,  przepełnione szczerością i wdzięcznością, w których poznajemy znane osobistości z całkiem innej strony, pogodnej i optymistycznej. Te wspaniałe i mądre rozmowy sprawiły nam ogromną frajdę z czytania. Zachęcamy do przeczytania książki!

Nasza klubowiczka Magda również sprawiła nam frajdę, przygotowała bowiem kuferek z magicznymi cukierkami z dołączonymi sentencjami. Panie losowały cukierki i każda  z nich zatrzymała sobie sentencje na pamiątkę.

Na majowym spotkaniu omawiać będziemy „Banitkę” Anny North.

Galeria zdjęć

20230418_164333 20230418_164342 20230418_164401 20230418_164406 20230418_164412 20230418_164841 20230418_165554 20230418_165702 20230418_165711 20230418_165737 20230418_170039